В резултатен мач ФК Драгоман направи обрат над Спортист Драговищица

16 Май 2021, 13:26
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1675 0

ФК „Драгоман” победи като гост с 6:3 „Спортист” Драговищица. Срещата от предпоследния кръг на ОГ София Запад започна с ранен гол в 3-тата минута за домакините. Точен от дузпа бе Атанас Веселинов. След само още 4 минути Валентин Димитров направи 2:0 в полза на „Спортист”. В 29 мин. Стефан Вановски намали за 2:1, а в 35 минута Мариан Китанов изравни за 2:2. При този резултата дойде почивката.

Четири минути след подновяването на играта Димитър Йорданов направи обрата пълен – 2:3. В 73 мин. Майк Мишев се разписа за 2:4. След това Даниел Бъчваров намали за 3:4. Последните два гола в мача реализираха Мирослав Иванов в 83мин. и Мариан Китанов в 87 мин.

С победата „Драгоман” остава на 3-та позиция с равни точки със „Зенит” Церово. Двата отбора играят по между си в следващия – последен кръг от сезона.

„Спортист” Драговищица продължава да е на 6-то място, на което и ще завърши първенството.