Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 3.06.2026г. 07:15 | Предлага
Публикувано на 2.06.2026г. 16:56 | Търси
Публикувано на 1.06.2026г. 16:04 | Предлага
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Публикувано на 10.02.2026г. 13:42 | Продава
Не беше празник, а помен.
Как можахте да не поканите никой от общинското и областното ръководство на пенсионерската организация?!?
При такова честване се канят и някакви гости, а не да се криете като мишоци да хапнете и пийнете по нещо...кметския наместник добре вдига наздравицата, ама само толкова. При следващата среща или празненство на членовете от клуба за възрастни хора и хора с увреждания в с. Своде искам по-широко разгласяване и информация!

Г-жо Борисова вие откъде сте сигурна,че не е поканен никой от Общинското ръководство.Би следвало да се информирате по-добре като организатор клуб.Освен това вие го превърнахте в помен,тъй като въпреки многократните подканяния на присъствуващите не осигурихте музикално озвучаване.Айде по леко с критиките!
Анонимний №3, имах предвид някой от общинското и областното ръководство на ПЕНСИОНЕРСКАТА ОРГАНИЗАЦИЯ, а не просто от Община - Правец!!! А за музиката сте прави
, но следващият път ще се постараем повече - ОБЕЩАВАМ ТЪРЖЕСТВЕНО!!!

Я измамника дино е там.
Скръбни вести