Везенков и Сакраменто нанесоха загуба на шампиона Денвър и Никола Йокич

3 Декември 2023, 08:38
(0) (0)
Прочетена: 1891 5

Везенков и Сакраменто удариха шампиона Денвър с 123:117 в пореден мач от редовния сезон на НБА. Тази победа беше 11-та за “кралете”, които имат и 7 загуби.

Крилото влезе в игра в края на първата част и записа 14:08 минути на паркета, като се отчете с 4 точки и 3 борби при стрелба 1-3 в игра, а в тройката бе 100% (1-1), както и в наказателната линия също беше 1-3. В дефанзивен план се отличи и с 1 открадната топка

Неговата стрелба от тройката бе изключително важна, за да може той да изравни резултата на своя отбор за 32:32 в началото на втората част.

Той беше вторият играч от резервите на Сакраменто с най-висок +/- от +14, влизайки от пейката, тъй като и Джавал МакГий също е със същия коефициент.

Ключови думи: Александър Везенков , НБА