Вихрен не се затрудни срещу Чавдар (Етрополе)

12 Април 2023, 20:32
(0) (0)
Прочетена: 663 19

Отборът на Вихрен (Сандански) постигна заслужен успех с 2:0 над Чавдар (Етрополе) в сблъсък от 26-ия кръг на Югозападна Трета лига. Попаденията за домакините реализираха Даниел Пехливанов (4) и Руслан Иванов (42-дузпа).

Мачът стартира отлично за футболистите на Вихрен, които откриха резултата в 4-ата минута, когато Даниел Пехливанов се разписа с красив прехвърлящ удар от точката на дузпата.

В 16-ата минута Томи Костадинов пробва да изненада стража на гостите от пряк свободен удар, но кълбото бе избито от Слави Петров.

В 26-ата минута Андон Гущеров направи добър пробив, който завърши с шут с левия крак, но топката не попадна във вратата.

Три минути преди края на първата част "зелените" спечелиха дузпа. Зад топката застана халфът Руслан Иванов, който майсторски прати кълбото в мрежата на Слави Петров за втори път.

В 69-ата минута "червените" бяха близо до намаляването на резултата, но ударът на резервата Николай Иванов бе отразен от Боян Загорски. В последните секунди пред Георги Маджаров се откри добър шанс за почетно попадение, но опитът му не попадна във вратата. Това бе и последната интересна ситуация в сблъсъка от Трета лига.

Източник: sportal.bg