Втора загуба за “Балкан 1929" в контролите (ВИДЕО)

29 Януари 2022, 18:58
(1) (0)
Прочетена: 1197 0

Футболният отбор на "Балкан 1929" записа второ поражение в приятелските срещи, част от зимната подготовка на тима преди рестарта на Югозападна Трета лига. "Зелените" допуснаха загуба с 0:2 от лидера в Северозападна Трета лига ”Спартак" (Плевен) на своето обновено помощно игрище "Герена" в контрола, играна днес (29 януари). С по един гол във всяко от двете полувреме, плевенчани успяха да се поздравят с успеха, като и двете попадения бяха дело на централния нападател Преслав Антонов.

Балканци изиграха едно стойностно първо полувреме, в което създадоха достатъчно положения, чрез които да се разпишат, но така и не успяха. Кристиян Ковачев се отчете с най-добрата възможност, но негов изстрел с глава бе спасен от вратаря. Преди това, в 16-ата минута домакините получиха гол в своята врата, а през втората част не успяха да намерят отговор на предизвикателството и инкасираха още едно попадение, след което логично загубиха.

Следващата проверка на отбора ще бъде на 4 февруари с юношите до 19 г. на столичния "Славия".

Ключови думи: ФК Балкан 1929 , футбол