26 Август 2012, 11:05
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 1939 0

В събота/25 август/ на помощното игрище до ст. ”Георги Аспарухов” се игра дербито на втория кръг от елитната група U19, между Левски и Чавдар Етрополе. През всичките 90 минути по -добър футбол на терена показаха гостите от Чавдар, но в крайна сметка успехът с 1:0 и трите точки бяха за столичани. „Много ме е яд за изпусната победа. Ние превъзхождахме съперниците, но нямахме късмет да отбележим създадените положения. През втората част им „скрихме” топката, но победата остана за тях”- сподели за нашите читатели наставникът Петър Христов. Така от изиграните два мача от началото на първенството, юношите старша възраст на Етрополе имат едно равенство у дома 2:2 с Литекс и загуба от Левски. С актив от 1 т. те се намират на 10-то място в класирането, а лидери с пълен актив от 6т. са „сините”. Следващият двубой на Чавдар е в събота /01.09/ от 17.30ч., когато в Етрополе ще гостува Славия, който изненадващо не може да победи Ботев Вр. и направи 1:1 в София.