Юношите на "Лукойл Академик" с лесна победа срещу сръбския Юниор (Снимки)

13 Април 2013, 14:29
(0) (0)
Прочетена: 2049 0

Днес се проведе последният мач от международните приятелски срещи по баскетбол в Правец.
Юношите до 18 години победиха лесно гостите от Ниш, Сърбия със 116-56. Така баскетболистите на Иван Коцев не оставиха никакви шансове за победа на противниците и показаха ,че са по -добрият отбор. В края на третата част "Лукойл Академик" имаше преднина от над 30 точки. Тя се запази и когато мачът навлезе в последната си минута. Николай Николов от отбора на домакините отбеляза 3-ка в последните секунди от срещата.
След приятелската среща момчетата от Лукойл Академик споделиха пред репортери на "Balkanec.bg", че са доволни от мача. Домакините от Правец определиха гостите като слаби противници - "Нямаха добра стрелба, имаха пропуски в защита и ние се възползвахме от бързи атаки , като успяхме да вкараме лесни кошове".
Следващите мачове на "Лукойл Академик", юноши, започват на 19 април, те са от зоните и ще се проведат в София.

Снимки: стажант - фотограф Анджелика Смирнова