Събота, 27 Април 2024, 16:41

Юношите старша възраст на ВК "Етрополе" заеха престижното второ място в групата си

5 Ноември 2012, 15:56
(0) (0)
Прочетена: 1827 0

Достойно се представиха юношите старша възраст на ВК ”Етрополе” на втория турнир от есенния дял на първенството в тази възрастова група, чийто домакин бе гр. Враца. Първият двубой на нашите момчета бе в събота /03 ноември/ срещу тима на Самоков и те по категоричен начин го спечелиха с 3:1 гейма. Както се очакваше, мачът им с Монтана се оказа решаващ за класирането и не само -  развоят на срещата /3:2 гейма за Монтана/ повлия на момчетата от Етрополе и те допуснаха да загубят и тази с Ябланица. Независимо от резултатите в този турнир, етрополци се наредиха на второ място във временното класиране, като на пролет ги очакват следващите два турнира, на които те са амбицирани да отстояват първото място, което ще бъде напълно заслужено за неуморната им работа. Специално за нашите читатели наставникът на отбора - Васил Василев, сподели: ”Доволен съм от момчетата си. Те имаха много натоварена програма. Изиграхме 9 мача за седем дни и това неминуемо им се отрази, натрупа се умора, а мотивация не им липсваше, напротив, но никой не е с безкрайна издръжливост. Те са гръбнакът и на мъжкия състав. Предстоят им нови мачове и не може да бъдем недоволни. Ще почиват три дни и в четвъртък подновяваме тренировките, защото тази събота гостуваме на Белоградчик.” Класирането след двата есенни турнира е следното: