Чавдар „излъга” Локо –Мездра 3:2

18 Февруари 2012, 00:16
(0) (0)
Прочетена: 4042 0

Чавдар Етрополе спечели втората си победа от началото на зимната си подготовка, след като днес/17.02.2012г./ от 13.00ч. на помощното игрище в Мездра, победи местния отбор с 3:2. Гостите от Етрополе откриха резултата в 9-та мин. с попадение на дошлия от Ботев Пд. централен нападател Йордан Етов. В 31-та мин. капитанът на Локомотив –Мездра Борислав Боянов изравни след самостоятелен пробив и много добре премерен завършващ  удар във врата на Марин Орлинов. Второто полувреме започна с тотален натиск на етрополци, който бе оползотворен в 56-та мин.,когато  Благой Пасков намери бразилеца Диего Фераресо и той не сбърка пред вратата  на домакините. Само 6 минути след това Чавдар отбеляза и 3-ти гол, след чудесна комбинация между Ерик Почански и защитника Чавдар Григоров. Крайният резултат оформи вторият капитан на лидера в СЗ ”В” АФГ Цветан Цветанов. Специално за нашите читатели предоставяме богат снимков материал.