Левски взе дербито с Чавдар Етрополе при набор 98

24 Март 2012, 09:06
(0) (0)
Прочетена: 3808 1

Родените 1998 година отбори на Левски София и Чавдар Етрополе  изиграха много бърз и стойностен  мач, в който „сините” победиха с 2:1. Срещата се игра на 22 март на изкуственото игрище на стадион „Георги Аспарухов” в столицата  и бе като цяло изключително равностоен. В 10-та мин. домакините поведоха след като техен футболист използва по най-добър начин колективна грешка в отбора на етрополци и изпрати топката в тяхната  врата. В 16-та мин. на втората част резултатът бе удвоен, а попадението бе идентично на първото. От тук до края на двубоя на игрището по-добри бяха гостите от Етрополе с наставник ботевградчанина Цветелин Ралков и 6 минути преди края на мача Борислав Трендафилов от около 3 м. успя да върне един гол. Срещата от резервната скамейка на етрополци  изгледа изпълнителният директор на Чавдар - Димитър Хаджиев.

Ключови думи: Чавдар Етрополе