Чавдар Етрополе загуби от лидер във "В" група

27 Януари 2012, 18:16
(0) (0)
Прочетена: 3112 0

На стадион „Петър Парчевич” в 17 хилядния град Раковски, който е център на католицизма в България, Чавдар Етрополе изигра 3-та си контрола от началото на зимната си подготовка. Срещата се проведе на 25.01.2012г. както предварително бе обявена, като отбора от гр. Раковски е водач в ЮИ „В” аматьорска футболна група. На чудесно подготвения и  безснежен терен етрополци показаха на моменти добра игра, но в крайна сметка загубиха  от много опитния тим на домакините, воден от Красимир Манолов с 2:4. Срещата започна лошо за гостите от Етрополе, които до 18-та мин. бяха инкасирали 2 гола. В 42-та мин. бразилеца Диего Фераресо проби от ляво по нападението , центрира чудесно и с глава Ерик Пучански заби неспасяемо и намали резултата. През втората част отбора на Етрополе получи още 2 гола ,а минута преди последния съдийски сигнал ,родения във с.Врачеш Иво Цветанов, се откъсна и подаде на дошлия на проби Грозев, който с глава оформи крайният  резултат.