Награждаване на победителите в АФЛ Ботевград 2014

9 Май 2015, 14:01
(1) (0)
Прочетена: 3150 35

Днес се състоя официалното награждаване на победителите в АФЛ Ботевград 2014/2015. Наградите бяха връчени от Валери Кръстев, който произнесе кратко слово.

Той благодари на всички отбори които взеха участие в турнира, за добрата им игра и футболните емоции които ни поднесоха.

Благодари и на организаторите на турнира в това число на д-р Валери Радков, Ивайло Иванов и Валери Кръстев, на съдийската бригада за коректното съдийство и отношение към срещите от турнира.

Поздравления получиха и собствениците на мини футболния комплекс Балкан - Арена в лицето на Йорданка Лалчева, д-р Валери Радков, Ивайло Илиев, Божидар Горанов и Красимир Кръстев.

Организаторите не пропуснаха и да похвалят Balkanec.bg за коректното отразяване на лигата и професионалното поднасяне на информацията.

След тези слова, настъпи и кулминацията, награждаването на победителите. На трето място се класира отбора на "Племакс", всички състезатели получиха медали, а купата беше връчена на капитана им - Пламен Данчев.

На второ място завърши отбора на Мургаш Врачеш, които за поредна година голяма част от основните играчи на отбора не присъстваха на награждаването, купата и медали получи Ивайло Златев.

Победители в АФЛ Ботевград 2014/2015 са отбора на Върколаците Villa Mark, купата вдигна техния капитан - Стоян Боновски.

Индивидуалните награди получиха Радослав Зарев за голмайстор на турнира с 53 гола, за трета поредна година най-добър вратар стана Христо Денкин, но той не присъства за да получи наградата.

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2014