Отборът на Върколаците се класираха за четвърт финалите на ШЛ България

14 Юни 2015, 12:21
(0) (0)
Прочетена: 3207 16

Отбора на Върколаците по мини футбол изигра много силен мач в Казанлък и разгроми своя съперник "Нюкасъл" с което се класира за четвърт финалите. Момчетата от Ботевград подходиха много сериозно към срещата и още от самото начало влезнаха много силно в мача и наложиха своята игра. Първият гол за Върколаците беше дело на Красимир Алипиев. Борис Райчев направи преднината им по-комфортна с много красиво попадение. Милен Василев покачи резултата на 3:0. Последното попадение беше отново дело на Борис Райчев. Така отбора на Върколаците по перфектен начин заличи преднината от един гол на Нюкасъл след първата среща в Ботевград.

На четвърт финалите ще срещнат отбора на "Тяло пречиш ми", като първата среща е на 20.06 в Ботевград, но все още не е определен началният час. При отстраняване на този отбор, се класират за финалната четворка на турнира.

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2014