Резултати след срещите от 9-тия кръг на АФЛ Ботевград

21 Март 2015, 17:08
(0) (0)
Прочетена: 3353 55

Днес се изигра първата среща от деветия кръг на АФЛ Ботевград. Един срещу друг се изправиха отборите на Върколаците Villa Mark и Даката Юнайтед. След тежката загуба в предния кръг за отбора на Върколаците, днес имаха доста лесен противник. Мачът премина доста спокойно и те взеха лесно трите точки. Точни за победителите бяха Борис Райчев - седем гола, Деян Димитров - пет гола, Васил Григоров, Ивайло Иванов - Кехмата и Цветомир Ралков по един гол. За отбора на Даката точни бяха Иван Цагарски, Калоян Цагарски и Станислав Цолов. Краен резултат 15:3.

Първата среща от неделния ден беше и първото дерби на 9-тия кръг на АФЛ Ботевград. Един срещу друг се изправиха Мургаш Врачеш и Изток 2014. През първото полувреме и двата отборя стояха много равностойно и то завърши при резултата 0:0. Интересното през първата част изгонването на титулярния вратар на Изток, заради игра с ръка извън наказателното поле. Така на врата застана един от полевите играчи - Ивелин Цветков. Още в самото начало на втората част Мургаш успяха да поведат в резултата с гол на Иван Касапов. Към средата на втората част се усети физическата немощ на отбора на Изток, защото те нямаха налични играчи за смяна. След грешка в защитата Марин Георгиев - Чичарито увеличи аванса на Мургаш. Този гол крайно разстрой отбора на Изток и те бързо допуснаха още два гола дело на Николай Сърновски и Христо Христов. Така отбора на Мургаш записа много важна победа. Краен резултат 4:0.

Вторат среща за деня беше между Сенсата и Микроак. В първия полусезон отбора на Миркоак загуби от Сенсата и сега бяха мобилизирани да си върнат за загубата. Срещата започна много добре за тях и те успяха с четири гола на Радослав Цветанов, Любомир Кирилов и Кристиян Василев оформиха изразителна преднина на Микроак. В края на втората част отбора на Сенсата успя да се върне в мача с два гола на Йонко Ненчев и по един на Ангел Василев и Добромир Василев. Краен резултат 4:6.

Третия мач беше между отборите на Бате Борисов и Ред Хартс. Краен резултат 1:1.

Последния двубой беше между отборите на Племакс и Север. Краен резултат 3:4.

Информация за предстоящи срещи, статистика, голмайстори може да намерите на специалната страница, посветена на АФЛ Ботевград 2014 - тук.

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2014