U19: ЦСКА "излъга" Чавдар в слаб мач - (снимки)

6 Октомври 2012, 19:14
(0) (0)
Прочетена: 3159 0

Много слаб и бавен мач видяха близо 200-те зрители на ст. ”Равнището” в Етрополе, които бяха дошли да наблюдават едно от дербитата в елитната група U19, между ЦСКА и Чавдар. За всичките 90 минути ударите към двете врати, пазени от Мартин Методиев за домакините и Анатоли Господинов, се броят на пръсти. Все пак момчетата, водени от старши треньора Сашо Борисов, успяха да реализират единственото си по-сериозно голово положение в 35- та мин., когато след пряк свободен удар Христо Мартински с глава заби топката неспасяемо в етрополската врата. През втората част домакините се опитаха да изравнят, но ударите на Петър Казаков в 79-та мин. и Драгомир Атанасов в 89-та мин. не достигнаха до целта. Най - фрапиращият пропуск направи резервата Николай Маринов, който от 2м. не успя да засече топката във врата на перфектния в този мач армейски вратар Анатоли Господинов. Това е втора поредна загуба на етрополската формация, след тази в Любимец с 1:2 и с актив от 8т. заема 8 място.