Локомотив Мездра с разгромна победа в първата си контрола

12 Юли 2014, 10:58
(0) (0)
Прочетена: 1628 0

Футболистите на "Локомотив" /Мездра/ стартираха с разгромна победа в първата си контролна среща от лятната подготовка. Мездренските железничари спечелиха с 8:0 срещу аматьорския тим на Вършец, който се състезава в монтанската областна група. Проверката, която е част от подготвителния лагер, който червено-черните провеждат в курортния град, се игра в три части по 30 минути.
Възпитаниците на треньора Иван Редовски не се затрудниха особено в двубоя, който премина по-скоро в тренировъчно темпо. Наставникът пусна в игра всичките си играчи, без Иван Мишев, Кирил Кръстев и Ивелино Иванов, които пропуснаха мача по различни причини.

Резултатът бе открит още в 3-тата минута , когато се разписа новото попълнение Георги Павлов. Десет минути по-късно след продължителна атака друг нов играч Михаел Кисьов отбеляза за 2:0. В началото на втората третина след двойно подаване с Владимир Найденов, Валдемар Стоянов направи резултата класически. В 48-та минута капитанът Николай Цветков покачи на 4:0.

В последната част домакините се измориха и мездренци вкараха още четири гола. Полузащитникът Ивайло Цветанов реализира хеттрик в рамките на девет минути. Малко преди края на срещата играещия старши-треньор Иван Редовски оформи крайния резултат 8:0.