Vip Dent победи Юнивър Джим в Пловдив и продължава в 3-ти кръг

10 Май 2014, 20:59
(0) (0)
Прочетена: 2141 11

Днес от 19:00ч. на Спортен център АРЕНА (Пловдив) се изигра срещата между момчетата от Юнивър Джим - Ботевград и Vip Dent Пловдив. Резултатът след първата среща беше в полза на нашите момчета 2:1. В отбора на Ботевградчани от основния състав липсваха Никола Лалев и Цветослав Ботев.

Още от самото начало опитния отбор на Vip Dent наложи своята игра и още в 7-мата минута успяха да открият резултата с гол на Николай Петров. Домакинството на срещата си оказа влиание и на собствен терен, футболистите от Vip Dent, правеха каквото си решат. Съдията явно подкрепяше домакинския отбор. Момчетата от Ботевград имаха своите шансове да отбележат гол, но този път нямаха и футболния шанс. В 18-тата минута отново Николай Петров увеличи преднината на пловдивчани. До края на първата част момчетата от Пловдив решиха всичко в срещата отбелязвайки още два гола дело на Христо Чалъков.

Втората част отново беше в полза на Vip Dent и те се поздравиха с категорична победа. Краен резултат 7:0. Нашите момчета се представиха много добре при първото им участие в ШЛ България. Да им пожелаем успех и за в бъдеще.

Ключови думи: Юнивър Джим