Децата на Балкан 1929 разгромиха Спортист Самоков

24 Април 2016, 12:22
(0) (0)
Прочетена: 2678 3

Днес от 11:00ч на "Герена" в Ботевград се изигра среща между детските отбори на Балкан 1929 и Спортист Самоков. Момчетата от Ботевград с ръководители Здравко Атанасов, Марян Маринов и Николай Христофор показаха своето превъзходство в мача и закономерно разгромиха връстниците си от Самоков. Още в началото на първата част след хубава контраатака Ивайло Начев откри головата сметка за Балкан. До края на първата част зелените вкараха още един гол дело на Александър Маринов.

През втората част доминацията на Балкан не спря и те разгромиха своя съперник след голове на Йордан Дамянов - два и по един на  Николай Миков, Александър Маринов, Георги Евлогиев и Димитър Дончев. Краен резултат от срещата 8:0. В следващата среща отбора на Балкан са гости на Драгоман.

Ключови думи: ФК Балкан 1929