"Балкан 1929" с класическа победа 3:0 над "Бенковски" - Костенец

31 Октомври 2015, 18:51
(0) (0)
Прочетена: 2918 5

Футболният отбор на „Балкан 1929” постигна поредна победа за първенството на „А” ОФГ. С класическото 3:0 бе надигран „Бенковски”-град Костенец. „Балканци”, видимо изморени от срещата в сряда за купата срещу „Сливнишки герой”, изиграха едно слабо и безрезултатно първо полувреме. В самият край на полувремето удар на гостите срещна гредата и това като че ли „събуди” нашите момчета.

През второто полувреме футболистите на „Балкан 1929” заиграха с повече мотивация и амбиция за победа и резултата не закъсня. Два гола на Мариян Маринов и един на Ивайло Златев оформиха крайното 3:0.

Така вече „Балкан 1929” имат 4 победи и 1 равен и с 13 точки са трети във временното класиране. Първи са  ОФК Елин Пелин с 16 точки след 6 изиграни мача, а втори в класирането остават „Бенковски” – Костенец с 15 точки след 7 изиграни мача.

По програма следващият мач „Балкан” е гостуване на „Пирдоп” (Пирдоп) на 7 ноември (събота).

Ключови думи: ФК Балкан 1929